DINAMO – LOKOMOTIVA 3-0: / Golčina Danija Olma u velikoj pobjedi Modrih

Dinamo je pobijedio Lokomotivu u posljednjem susretu 32. kola Prve HNL

5.5.2019.
21:19
Pixsell

U posljednjem susretu 32. kola Prve HNL Dinamo je na kišom okupanom Maksimiru pobijedio Lokomotivu sa 3-0, dok je u ranije odigranom susretu Slaven Belupo u Koprivnici porazio Osijek sa 1-0.

Dinamo je stigao do prednosti u 57. minuti golom Amira Rrahmanija koji je zabio lijepim udarcem s vrha kaznenog prostora, a bio je to 2000. gol 'modrih' u Prvoj HNL. Na 2-0 je povisio Dani Olmo u 64. minuti svojim sedmim pogotkom ove sezone, a pobjedu hrvatskog prvaka potvrdio je Bruno Petković golom iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi.

Dinamo je mogao do pogotka i u 38. minuti, ali je Nikola Moro pogodio vratnicu. I Lokomotiva je imala nekoliko prilika, a najbliže golu 'lokosi' su bili u 54. minuti kada je Luka Ivanušec pucao s lijeve strane, a Dominik Livaković je sjajnom intervencijom spasio svoja vrata.