Rutinski posao /

Dinamo sjajno otvorio pred svojim navijačima: Prvi pogoci 'povratnika' Pjace i španjolskog braniča

Klub s Maksimira može biti zadovoljan rezultatom prijateljske utakmice pred svojim navijačima

23.7.2024.
21:24
Josip Regovic/PIXSELL

Dinamo je sjajno otvorio prvu pripremnu utakmicu pred navijačima na Maksimiru svladavši Vardar 3-0. Bila je to utakmica u kojem su zagrebački Plavi cijelo vrijeme dominirali. Odmah se znalo kako je Vardar nedorastao klub za Dinamo te je bilo samo pitanje koliko će biti golova u korist Plavih.

Nisu ozljede /

Upaljen alarm ubrzo ugašen: Trojica dinamovaca propustili pripremnu utakmicu zbog koronavirusa

Plavi su načeli mrežu Makedonaca u 37. minuti pogotkom Sandra Kulenovića. Nakon kornera Pjaca je sjajno primirio loptu za Kulenovića koji prvi put ne pogađa, ali zato posprema odbijanac za 1-0.

Pred sam kraj poluvremena u 46. minuti svoj 'novi prvijenac' zabio je Marko Pjaca. Nakon sjajne kontre i kombinacije Hoxhe i Pierre Gabriela, Francuz je sjajno ubacio Vatrenome koji posprema za vodstvo od 2-0.

Zanimljivo je kako je Pjaca svoj zadnji gol prije prvog odlaska iz Dinama u Juventus je zabio upravo istome klubu s kojim je zabio prvi gol u svojoj novoj eri na Maksimiru.

Posljednju točku na i postavio je Raul Torrente, novo pojačanje Dinama. Svoj prvi pogodak u plavome dresu zabio je glavom iz kornera u 84. minuti za konačnih 3-0.