'DINAMO JE GRUBO OŠTEĆEN KOD PRVOG POGOTKA': / Blažićko objasnio zašto gol Villarreala nije trebao biti priznat

15.4.2021.
22:10

Villarreal je u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Europske lige protiv Dinama zabio kontroverzan gol za vodstvo. U 36. minuti Moreno je odigrao za Chukwuezea koji je u sredini pronašao Alcacera koji zabija za 1:0.

POGLEDAJTE KONTROVERZAN POGODAK VILLARREALA: /

Sudac je najprije sudio zaleđe pa nakon VAR-provjere priznao gol

Sudac je najprije označio zaleđe pa onda ipak odlučio konzultirati VAR-sobu. Nakon pregleda snimke, sudac je donio odluku da gol ipak treba priznati. VAR je pokazao da se tu radilo o milimetrima kod dodavanja Morena za Chukwuezea, ali epilog svega bio je vodstvo domaćina.

'Dinamo je oštećen'

Situaciju je u prijenosu utakmice prokomentirao i komentator Arena Sport Ivica Blažićko. Naglasio je kako ne voli komentirati suđenje, no ovaj put je napravio iznimku.

"Onaj trenutak koji su označili, Moreno je imao trenutak kad je odgodio dodavanje, barem 10 puta su ga ponavljali na poluvremenu... Dojam je da je ovaj put Dinamo grubo oštećen kod prvog pogotka", prokomentirao je Blažićko uoči početka prvog poluvremena.

Radi se o ovom trenutku koji je označio VAR:

No na drugom kadru se vidi kako je napadač Villarreala odletio naprijed, a lopta je još uvijek kod Morena: