Bravo! Sjajan povratak Vatrenog nakon ozljede!

U utakmici 5. kola francuskog Le Championnata nogometaši Lyona su na Gerlandu pobijedili Ajaccio 2:0, te su barem privremeno došli na vrh ljestvice.

16.9.2012.
19:39

Ima Lyon trenutačno 13 bodova, odnosno, jedan više od Marseillea koji još nije odigrao svoju utakmicu ovog kola.

Prvi pogodak Ajacciu je postigao hrvatski nogometaš Dejan Lovren! Odigrao je Vatreni prvu utakmicu nakon dugo vremena, posljednji je put nosio dres Lyona na travnjaku krajem travnja. Posljednje dvije utakmice je sjedio na klupi, a ovom je prilikom počeo ogled od prve minute, te je u 26. minuti postigao pogodak.

Asistenciju GrenieraLovren je dočekao glavom, te je iz blizine pogodio po sredini vratiju za vodstvo Lyona. Takav je rezultat stajao sve do 75. minute kada je Lisandro Lopez realizirao kontru domaćina.

Lovren je na travnjaku odradio svih 90 minuta.