VELIKI SKANDAL NA POMOLU / Lovren poslao snažnu poruku nakon katastrofalnog poraza. Sumnja se i na namještanje utakmice

Krenuli su razni komentari kako je ova utakmica namještena, ali naravno - sve su to nagađanja

18.2.2023.
11:55

Vikend u nogometnoj Europi započeo je s nekoliko zanimljivih utakmica odigranih u petak navečer. Ipak, utakmica na Stade de l'Abbe-Deschamps završila je u centru pažnje. Ondje je domaći Auxerre svladao Lyon s 2:1 i tako iznenadio Lavove.

Auxerre je došao do bodova koji bi mogli biti ključni u borbi za opstanak, ali je ovaj susret izazvao je brojne komentare u Francuskoj. Navodno se sumnja na namještanje te utakmice.

VATRENI SLAVI /

Lyon se prošao u četvrtfinale Kupa, Lovren odigrao sjajnu utakmicu i pogodio penal: Teškom mukom stigli do završnice

Dva pogotka u dvije minute

Lyon je na poluvremenu vodio 0:1 golom Dembelea u 36. minuti, a onda su u nastavku u samo dvije minute domaći preokrenuli ploču.

Prvo je Perrin u 51. minuti pogodio iz jedanaesterca za 1:1 da bi Jubal u 53. minuti pogodio za 2:1.

Zanimljivo, pogodak iz 53. minute bio je i konačan, a Lyon je u drugom poluvremenu uputio samo jedan udarac prema golu domaćih.

Krenuli su razni komentari kako je ova utakmica namještena, ali naravno - sve su to nagađanja. Pokaže li se da je bilo nepravilnosti, mogao bi to biti veliki skandal za francuski klupski nogomet.

Lovren navijačima: 'Oprostite nam'

Nakon utakmice se na svojem Instagramu oglasio i stoper Lyona, Dejan Lovren.

"Ne zaslužujete ovo. Molim vas, oprostite nam. Hvala vam što ste stali iza nas", poručio je Lovren i tako se ispričao navijačima za poraz.