nova zvijezda u torinu /

Debitirao sa stilom: Ronaldu za prvi pogodak u dresu Stare dame trebalo samo osam minuta!

Portugalski napadač Cristiano Ronaldo zabio je pogodak nakon samo osam minuta u dresu Juventusa

13.8.2018.
10:06
R4924_italyphotopressItaly Photo Press/PIXSELL

Portugalski krilni napadač Cristiano Ronaldo sa stilom je debitirao u dresu 'Stare dame'.

U prijateljskoj utakmici na stadionu Villar Perosa u regiji Piemont dvije Juventusove momčadi odigrale su sada već tradicionalnu pripremnu utakmicu pred početak nove sezone.

Ronaldo debitirao sa stilom: Portugalcu za prvi pogodak u dresu Stare dame trebalo samo osam minuta!

Juveova prva momčad slavila je s uvjerljivih 5:0, a dvoboj je privukao mnogo gledatelja jer su svi željeli vidjeti debi nove zvijezde 'crno-bijelih', koja je u transferu vrijednom preko 100 milijuna eura ovog ljeta sa Santiago Bernabeua stigla u Torino.

A portugalska zvijezda debitirala je u svom stilu - za prvi pogodak Ronaldu je trebalo tek osam minuta. Bernardeschi je sjajnom loptom izbacio obranu druge Juveove momčadi, a Ronaldo se sam sjurio prema vrataru i bez problema ga matirao.

Osim njega, pogotke su zabili i Capellini (18. - autogol), Dybala (31. i 40.) i Marchisio (54.).

U nastavku susreta Ronalda je na terenu zamijenio naš Mario Mandžukić. Dvoboj je na kraju završio u 72. minuti jer su Juventusovi navijači uletjeli na teren.