DEBAKL SLAVENA BILIĆA: / WBA doživio totalni potop, sve je krenulo naopako poslije autogola i crvenog kartona

Nogometaši West Bromwicha teško su poraženi u 11. kolu engleskog prvenstva. Na njihovom terenu Crystal Palace ih je srušio s ogromnih 5:1

6.12.2020.
14:53

West Bromwich Albion bivšega hrvatskog izbornika Slavena Bilića doživio je težak domaći poraz u 11. kolu Engleske lige od Crystal Palacea (1-5).

Bilićeva momčad je doživjela katastrofu od ekipe koju vodi bivši engleski izbornik Roya Hodgsona, a WBA su poraza koštali autogol i crveni karton još u prvom dijelu.

Već u 8. minuti branič domaćih Furlong je pogodio vlastitu mrežu, a u 30. minuti poravnao je Gallagher. Ključni trenutak zbio se u 34. minuti kada je crveni karton dobio Pereira zbog udaranja Van Aanholta i to nakon VAR provjere.

S igračem manje Bilićev WBA se raspao, a u nastavku su gostima uvjerljivu pobjedu donijeli Zaha (55, 69) i Benteke (60, 83).

WBA je sada predzadnji, 19. sa šest bodova, dok je Palace napredovao na 11. mjesto sa 16 bodova.