ŽELE U ZEMLJU PROPASTI / Davljenik prizemljio Messija i zvjezdano društvo: Icardi u sudačkoj nadoknadi spasio PSG sramote nad sramotama

Parižani su se poraza od pretposljednje momčadi francuske prve lige spasili golom Icardia u sudačkoj nadoknadi. Ovo je za njih baš kiks

22.12.2021.
23:21

U dvoboju 19. kola Francuske lige Lorient i PSG u srijedu su odigrali 1-1.

Parižani su se poraza od pretposljednje momčadi francuske prve lige u gostima spasili golom Icardia u sudačkoj nadoknadi. PSG je i dalje bez Neymara i Mbappea, a drugo poluvrijeme je odigrao Sergio Ramos, koji je u završnici dobio crveni karton.

ŠTO ĆE LEO REĆI NA OVO? /

Suigrač kojega Messi ne može ni smisliti na korak do odlaska iz PSG-a, ali jedna stvar bi mogla sve upropastiti

Lille osvojio Bordeaux

Lille je s 3-2 nadigrao u gostima Bordeaux, koji je dvaput vodio, a ipak izgubio. Ivo Grbić je bio na vratima Lillea, dok je Domagoj Bradarić ostao na klupi.

Monaco je u derbiju svladao Rennes s 2-1. Gosti su poveli golom Terriera (16pen), ali je Monaco Nike Kovača uspio preokrenuti pogocima Ben Yeddera (35) i Vollanda (72). Lovro Majer je izašao iz igre kod gostiju u 63. minuti.

Marseille je kod kuće odigrao 1-1 s Reimsom, a poraza se spasio golom Payeta iz pebaola u 98. minuti. Duje Ćaleta Car je izašao iz igre u sudačkoj nadoknadi.

PSG vodi s 46 bodova, 13 više od Nice i Marseillea.