DANI OLMO BRILJIRAO PROTIV CRNE GORE: / Kapetan U-21 Španjolske zabio spektakularan gol o kojem će se još dugo pričati

Dani Olmo briljirao protiv Crne Gore

10.9.2019.
21:27

Španjolska U-21 reprezentacija u utorak je navačer, u sklopu 2. kola kvalifikacijske skupine 6 za Euro za igrače do 21 godine, pobijedila Crnu Goru 2:0. Strijelac obaju pogodaka za Furiju bio je najbolji Dinamov igrač Dani Olmo, kapetan u ovoj utakmici svoje momčadi. Dinamov dragulj unutar 10 minuta zabio je dva odlična gola. Prvo je u trećoj minuti iskoristio pogrešku crnogorske obrane i poentirao za vodstvo, a potom je šest minuta kasnije zabio također golčinu.

VELIKAN NE ODUSTAJE OD OLMA: /

Slavni klub priprema teren za transfer, već je poznato kad namjeravaju pokucati na Dinamova vrata

Olmo je za 1:0 primio loptu na rubu kaznenog prostora gostiju, napravio korak i poslao projektil u rašlje Filipa Djukića. Njegov sjajni pogodak, prvi na susretu, možete vidjeti - OVDJE.

Za spomenuti je i kako je prije četiri dana Olmo zabio za pobjedu 1:0 na gostovanju u Kazahstanu.