CSKA POBIJEDIO URAL, VLAŠIĆ ASISTIRAO: / Dinamov protivnik u Europi približio se samom vrhu ruske Premier lige

Dinamo će s ruskom momčadi igrati u Moskvi 29. listopada te u Zagrebu 10. prosinca

3.10.2020.
17:45

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini K Europske lige, moskovski CSKA u susretu je 10. kola ruskog nogometnog prvenstva kao gost u jekaterinburgu svladao Ural sa 2-0 (0-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio je asistent za drugi pogodak.

'ŽDRIJEB NIJE LAGAN, ALI TEŠKO SE MOGLO DOGODITI DA SVE BUDE IDEALNO': /

Evo što dinamovci misle o svojoj grupi u Europskoj ligi

CSKA je oba gola postigao nakon što je ostao s igračem manje na terenu, u 49. minuti isključen je Magnusson, no tri minute potom lopta je sretno stigla do Zajnutdinova koji je s vrha kaznenog prostora pogodio za 1-0.

Vatreni 85 minuta na terenu

Moskovljani su već u 56. povećali svoju prednost na konačnih 2-0, Vlašić je prvo pucao sa 15-ak metara, njegov je pokušaj domaći vratar odbio, a do lopte je prvi stigao hrvatski reprezentativac koji je zatim dodao Maradišviliju koji je jakim udarcem zatresao mrežu.

Vlašić je igrao za CSKA do 85. minute.

Zenit na vrhu

S nova tri boda CSKA je skočio na treće mjesto na ljestvici sa 19 bodova, jednim manje uz utakmicu više od prvog Zenita i drugog Spartaka, dok je Ural 11. sa 10 bodova.

CSKA i Dinamo će igrati u Moskvi 29. listopada te u Zagrebu 10. prosinca.