TEŠKO GA JE NE VOLJETI / Conte, vrijeme je da ga uvrstiš u udarnu momčad! Navijači presretni Perišićevom predstavom, oduševio ih jedan detalj

Tottenham je izvukao bod protiv Chelseaja na Stamford Bridgeu

15.8.2022.
14:16

Londonski derbi 2. kola engleskog nogometnog prvenstva između Chelseaja i Tottenham Hotspura okončan je danas remijem 2-2 (1-0), a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent za drugi gol gostiju.

NA SVE NAČINE ŽELI OTIĆI /

Ronaldo je u Unitedu kao u zatvoru: Jede sam, stalno prigovara i potpuno se udaljio od suigrača

Domaći su vodili sa 1-0 i 2-1 golovima Koulibalyja (19) i Jamesa (77), a iako nadigrani gosti su se uspjeli vraćati preko Hojbjerga (68) i Kanea (90+6).

Prednost Chelseaju osigurao je Koulibaly sjajnim volejom nakon ubačaja Cucurelle iz kuta, domaći su potom propustili nekoliko prilika za povećanje vodstva i za to bili kažnjeni kada je Hojbjerg sredinom nastavka sa 20-ak metara pogodio sam donji desni kut suparničkog gola.

Perija je čudesan

Novo vodstvo domaćima donio je James u 77. minuti nakon prolaska po lijevoj strani i asistencije Sterlinga, ali u posljednjoj, šestoj minuti sudačke nadoknade Perišić je izveo korner kojega je Kane glavom uspio proslijediti u mrežu za konačnih 2-2.

Svojom predstavom Perišić je oduševio navijače Tottenhama, koji su presretni novim pojačanjem.

"Ovo je briljantno iz više razloga. Pogledajte Perišića, na semaforu je 96. minuta, gledajte njegov fokus, mirnoću i kvalitetu. On će biti ogroman dobitak ove sezone, zar ne?", napisali su na jednom fan-profilu Tottenhama.

Hrvatski reprezentativac posebno ih je oduševio kada je izvodio kornere s obje strane, a svaki s drugom nogom.

"To što Perišić radi dok izvodi kornere je nenormalno, jedini koji tako igraju s obje noge su Ousmane Dembele i Santi Cazorla", pišu oduševljeno.

Očito su brzo zavoljeli Perišića i ne bi čudilo da već u sljedećoj utakmici Antonio Conte odluči uvrstiti Periju u prvu momčad.