VATRENI GLAVNA TEMA NA OTOKU / Conte nakon utakmice komentirao Perišićevu vrhunsku izvedbu: 'Mučio se kao i svi ostali, ali...'

Perišićeva partija oduševila je i njegova menadžera Antonija Contea

20.8.2022.
18:49

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na svom stadionu Wolverhampton s minimalnih 1-0, u prvom dvoboju trećeg kola engleske Premier lige.

Pogodak odluke postigao je Harry Kane u 64. minuti što je bio njegov 185. prvenstveni pogodak za londonski klub. Inače, nakon izvedenog kornera hrvatski nogometaš Ivan Perišić je, okrenut leđima, proslijedio loptu glavom pred suparnička vrata gdje je gostujuću mrežu zatresao Kane. Bio je to ujedno jubilarni 1000. pogodak Tottenhama u svim sezonama Premier lige.

LAVINA REAKCIJA /

'Perišićmanija' trese Englesku. Navijači u totalno ekstazi zbog Vatrenog, jedan komentar se posebno izdvaja

Oduševio i Contea

Perišić je time bio asistent drugu utakmicu u nizu. U prošlom kolu je upisao asistenciju za remi kod Chelseaja (2-2), a ove subote je, po prvi puta u Tottenhamu, startao u početnoj postavi. Zamijenjen je u 76. minuti.

Perišićeva partija oduševila je i njegova menadžera Antonija Contea.

"U prvom poluvremenu se, poput cijele momčadi, mučio. Ali nakon toga sam vidio Ivana Perišića kojeg znam iz Intera. Vrlo nam je važan igrač, ima bogato iskustvo", rekao je Conte nakon utakmice.