LAVINA REAKCIJA / 'Perišićmanija' trese Englesku. Navijači u totalno ekstazi zbog Vatrenog, jedan komentar se posebno izdvaja

Perišić je time bio asistent drugu utakmicu u nizu

20.8.2022.
16:35

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na svom stadionu Wolverhampton s minimalnih 1-0, u prvom dvoboju trećeg kola engleske Premier lige.

Pogodak odluke postigao je Harry Kane u 64. minuti što je bio njegov 185. prvenstveni pogodak za londonski klub. Inače, nakon izvedenog kornera hrvatski nogometaš Ivan Perišić je, okrenut leđima, proslijedio loptu glavom pred suparnička vrata gdje je gostujuću mrežu zatresao Kane. Bio je to ujedno jubilarni 1000. pogodak Tottenhama u svim sezonama Premier lige.

Nadalje, Kane je ovim golom postao rekorder po broju pogodaka u povijesti Premier lige za jedan klub. Do sada su on i Sergio Aguero bili na vrhu sa 184 pogotka.

Perišić je time bio asistent drugu utakmicu u nizu. U prošlom kolu je upisao asistenciju za remi kod Chelseaja (2-2), a ove subote je, po prvi puta u Tottenhamu, startao u početnoj postavi. Zamijenjen je u 76. minuti.