GUARDIOLA NA APARATIMA / Građani šokirani, već četiri kola ne znaju za pobjedu. U derbiju, Škot je dvama pogocima donio pobjedu Crvenim vragovima

Novi šok za Pepa Guardiolu

6.12.2023.
23:24

Nogometaši Aston Ville zasluženo su pred svojim navijačima svladali Manchester City 1-0 u ogledu 15. kola engleske Premier lige.

PREMIER LIGA /

Fulham laganini Forestu utrpao pet komada, Liverpool se namučio za nova tri boda, a Bournemouth ponovno iznenadio

Novu lošu i beskrvnu utakmicu odigrao je aktualni engleski prvak koji je nakon ovog poraza skliznuo na četvrto mjesto ljestvice. Preskočila ga je upravo Aston Villa koja ima dva boda više od sastava Josepa Guardiole. Manchester City, pak, za prvim Arsenalom ima zaostatak od čak šest bodova.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Jamajčanin Leon Bailey u 74. minuti. Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za Manchester City, dok je Mateo Kovačić u igru ušao u 68. minuti.

Škot odlučio derbi

United, drugi klub iz Manchestera, u ovom je kolu osvojio tri domaća boda nakon 2-1 pobjede protiv Chelseaja. Utakmica nije dobro počela za Manchester United jer u devetoj minuti Bruno Fernandes nije realizirao jedanaesterac.

Junak Manchester Uniteda, ne prvi put ove sezone, bio je Škot Scott McTominay koji je suparničku mrežu pogađao dva puta, u 19. i 69. minuti. Na drugoj strani jedini strijelac bio je Palmer, na kraju prvog dijela za tadašnjih 1-1.

Premda je domaćin bio bolji mogao je Chelsea u završnom dijelu susreta ugrabiti bod, ali je udarac Broje završio na okviru vrata.

U četvrtak će još igrati Everton - Newcastle i Tottenham - West Ham.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića