PREMIER LIGA / Fulham laganini Forestu utrpao pet komada, Liverpool se namučio za nova tri boda, a Bournemouth ponovno iznenadio

Pogodak koji je usmjerio dvoboj, kod posljednje momčadi s ljestvice, postigao je Virgil van Dijk u 37. minuti kada je dobro reagirao nakon kornera

6.12.2023.
22:41
profimedia

Nogometaši Liverpoola teško su osvojili očekivana tri boda na gostovanju kod Sheffield Uniteda gdje su slavili 2-0 u 15. kolu engleske Premier lige.

DUGO GA ČEKAJU /

Vijest koja je razveselila Građane: KdB našao se na popisu putnika za Svjetsko klupsko prvenstvo!

Pogodak koji je usmjerio dvoboj, kod posljednje momčadi s ljestvice, postigao je Virgil van Dijk u 37. minuti kada je dobro reagirao nakon kornera i žestokim udarcem zakucao loptu u domaću mrežu. U sudačkoj nadoknadi, u 94. minuti, ovaj je susret zaključio Szoboszlai golom za konačnih 2-0.

Time je Liverpool zadržao korak s vodećim Arsenalom, zaostaje opet dva boda.

Uvjerljivu je domaću pobjedu ostvario Fulham koji je s 5-0 svladao Nottingham Forest. Po goste su kobni bili Nigerijac Alexander Iwobi i Meksikanac Raul Jimenez. Obojica su postigla po dva pogotka, Iwobi u 30. i 73. minuti, a Jimenez u 34. i 54. minuti. Posljednji pogodak na susretu dao je Cairney u 86. minuti.

Drugu gostujuću pobjedu u sezoni ostvario je Bournemouth koji je s 2-0 pobijedio kod Crystal Palacea. Golove su dali Senesi u 25. i Moore u 92. minuti.

Brighton je s 2-1 svladao Brentford, a odlučujući pogodak potpisao je Hinshelwood u 52. minuti.

U četvrtak će još igrati Everton - Newcastle i Tottenham - West Ham.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića