CHELSEA SE IZVUKAO PROTIV WATFORDA: /

Prvaci stigli do preokreta u samoj završnici i nastavili lov na Manchestere

Pogotkom Césara Azpilicuete u 87. i Michyja Batshuayija u sudačkoj nadoknadi Chelsea je došao do pobjede nad Watfordom.

21.10.2017.
15:27

Nakon dva uzastopna poraza od Manchester Cityja i Crystala Palace momčad Antonija Contea itekako se pomučila doći do bodova na Stamford Bridgeu gdje su ugostili Watford. Iako su na papiru izraziti favoriti, Chelsea se na kraju morao spašavati od poraza.

KAKVA GOLČINA PEDRA! /

Pogodak Chelseajeve zvijezde ne bi obranila niti dvojica vratara

U prvom poluvremenu momčadi su imale jednak posjed lopte, a domaćin je uputio tek dva udarca u okvir gola više (5:3).

Ponos Londona poveo je magičnim pogotkom Pedra. Primio je lijepo dodavanje te je loptu potom zakucao u rašlje. Bila je to 12. minuta. Malo potom Cesc Fabregas izbio je jedan na jedan s vratarom, ali nije uspio zabiti.

Španjolac je zaprijetio dalekometnim udarcem u 40. minuti, ali je Heurelho Gomes sjajno obranio.

U drugoj minuti sudačke nadoknade stigao je hladan tuš za domaćine. Abdoulaye Doucoure zabio je nakon odbijanca.

U nastavku je uslijedio novi šok. Igrala se 51. minuta kada je na semaforu pisalo 1:2. Roberto Pereyra zabio je iz blizine.

Richarlison, asistent kod drugog gola gostiju, bio je u 54. u odličnoj situaciji, snažno je tukao glavom, ali pored gola.

Chelsea je došao do izjednačenje u 71. minuti. Pedro je sjajno ubacio u 16-erac, a Michy Batshuayi je glavom poslao loptu u mrežu.

U 87. minuti Azpilicueta je spasio Chelsea i donio im preokret, a Batshuayi je u sudačkoj nadoknadi potvrdio pobjedu.