ŠTO ČEKA LUKU? / Carlo Ancelotti: 'Ne mogu reći da Modrić neće biti starter ove sezone'

Luka Modrić ušao je u igru za Real u 80. minuti, a Toni Kroos desetak minuta ranije

13.8.2023.
9:56

Nogometaši madridskog Reala u novu su sezonu španjolske lige krenuli 2-0 (2-0) gostujućom pobjedom protiv Athletica na "vrućem" terenu u Bilbau.

Nije bilo većih problema za Kraljeve

Do velike prednosti "kraljevski" klub je stigao sredinom prvog poluvremena kada su se u strijelce upisali Rodrygo (28) i Bellingham (36).

Luka Modrić ušao je u igru za Real u 80. minuti, a njegov legendarni partner iz veznog reda Toni Kroos desetak minuta ranije.

Nakon utakmice novinari su pitali trenera Reala Carla Ancelottija znači li to su u novoj sezoni Modrić i Kroos izgubili mjesto u početnih 11, na što je on kratko odgovorio:

"Ne mogu reći da Kroos i Modrić neće biti starteri ove sezone."

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.