LA LIGA / Budimir izašao iz igre u samoj završnici, njegova Osasuna izgubila

Budimir je za Osasunu igrao do 88. minute

9.3.2024.
23:12

Nogometaši Girone vratili su se na drugo mjesto ljestvice španjolske La Lige nakon što su pred svojim navijačima svladali Osasunu 2-0 u ogledu 28. kola španjolske La Lige.

LOŠA VIJEST /

Modrić sljedeće sezone neće biti u Realu? Španjolci otkrili što očekuje Luku

Već u 13. minuti domaćin je došao do pogotka prednosti nakon što je Portu pogodio gostujuću mrežu. Dosta je bilo prilika potom s obje strane, ali ipak je cijelo vrijeme opasnija bila Girona koja je pobjedu potvrdila u 86. minuti. Gol za 2-0 postigao je Savio.

Girona se vratila na drugo mjesto ljestvice te je preskočila Barcelonu od koje ima bod više. Vodeći Real ima četiri boda više od Girone i utakmicu manje.

Osasuna je ostala deseta na ljestvici, a do 88. minute za klub iz Pamplone ove je subote igrao hrvatski reprezentativac Ante Budimir.