SJAJNO IGRA / Brozoviću nova asistencija, Al-Nassr ostao bez pobjede nakon šoka u posljednjim minutama utakmice

U devetom kolu saudijskog prvenstva odigrali su s Abheom 2-2, posljednji put su izgubili prije gotovo dva mjeseca

6.10.2023.
19:01

Al Nassr nastavlja svoj niz neporaženosti. U devetom kolu saudijskog prvenstva odigrali su s Abheom 2-2 za desetu utakmicu bez poraza u nizu, posljednji put su izgubili prije gotovo dva mjeseca.

SLOBODAN IGRAČ /

Tako se ne ponašaju velikani: Nakon četiri dana treniranja legendi kluba rekli da ga ipak ne žele

Momčad za koju igra Marcelo Brozović došla je u vodstvo već u trećoj minuti nakon sjajne akcije u kojoj je sudjelovao i hrvatski reprezentativac.

Cristiano Ronaldo sjajno je petom proigrao Hrvata koji se zatim riješio svog čuvara i asistirao drugom Portugalcu u momčadi Otaviju.

Brazilac Anderson Talisca povećao je prednost domaćina u 28. minuti na asistenciju Sadio Manea, a Saad Bguir je u 36. s bijele točke smanjio na 2-1. Bod gostujućoj momčadi donio je Karl Toko Ekambi golom u 92. minuti.

Brozoviću je ovo bila 11. utakmica za novi klib, a dosad je postigao jedan pogodak i tome dodao dvije asistencije. U 80. minuti zamijenio ga je Seko Fofana.

Al-Nassr nakon ovog remija zauzima treće mjesto s 19 bodova, tri manje od vodećeg Al-Taawouna. Na drugom mjestu je Al-Hilal s 20 bodova, ali i utakmicom manje.

Do kraja kola Al-Ittihad može preskočiti Al-Nassr budući da imaju isti broj bodova, ali Al-Hilal ima utakmicu manje, isto kao i Al-Ahli koji se nalazi na sedmom mjestu sa 16 bodova.