'TREBALO NAM JE OVO' / Brozović prokomentirao veliku pobjedu svog Intera, a onda odgovorio i na neugodna pitanja: 'Svađa s upravom? Razgovarali smo'

Nedavno se pojavila informacija da je u klubu održan sastanak direktora s trenerom Simoneom Inzaghijem i momčadi

11.9.2022.
10:16

Hrvatski nogometaš Marcelo Brozović postigao je pogodak u 89. minuti čime je njegov Inter, u dvoboju 6. kola talijanske Serie A, na domaćem terenu svladao Torino s 1:0. Nakon utakmice Brozović je prokomentirao ovu pobjedu.

"Važna pobjeda u teškoj utakmici. Trebalo nam je ovo, i nama i navijačima", rekao je Brozović nakon utakmice i dodao da momčad naporno radi te istaknuo nužnost da nastavi pobjeđivati.

HRVATI U SERIE A /

Marcelo Brozović golom u 89. minuti donio pobjedu Interu protiv Ivana Jurića i Nikole Vlašića

Pritom je morao odgovarati i na neka neugodna pitanja jer se nedavno pojavila informacija da je u klubu održan sastanak direktora s trenerom Simoneom Inzaghijem i momčadi. Razlog su bili porazi od Lazija i Milana u prvenstvu odnosno Bayerna u Ligi prvaka, a neki mediji su pisali kako je bilo i svađe.

"Razgovarali smo i to je bilo to. Ništa više od toga", rekao je.