INZAGHI SE NAKLONIO BROZOVIĆU / 'On je nezamjenjiv, s razlogom je igrao kod svih trenera koji su vodili Inter'

Brozović je pritiv Bologne odigrao sjajnu utakmicu i dva puta asistirao

18.9.2021.
20:51

U susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva prvak Inter je na San Siru deklasirao Bolognu sa 6-1 preuzevši barem privremeno vodstvo na ljestvici Serie A.

VATRENI ODUŠEVIO /

Inter pregazio Bolognu, Brozović odigrao nevjerojatnu utakmicu i dva puta asistirao, pogledajte njegove majstorije

"Nerazzurri" su pružili sjajnu predstavu, u prvih pola sata zabili su tri gola, a potom u nastavku još tri. Bologna je tek u završnici postigla počasni pogodak.

Sjajnu utakmicu u momčadi Intera odigrao je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je asistirao za drugi i peti pogodak.

Epic Brozo

"Brozović je nezamjenjiv. Jako nam je važan, postoji razlog zašto je igrao kod svih trenera u u Interu", rekao je strateg Nerazzurra Simone Inzaghi.

Brozovićje igrao do 74. minute, dok drugi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nije ulazio u igru.

Inter je ovom pobjedom barem privrmeno preuzepo vodstvo sa 10 bodova, dok Roma, Milan, Napoli i Fiorentina imaju po devet bodova. Bologna je sedma sa sedam bodova.