'GORE' DRUŠTVENE MREŽE / Brozović odigrao kapetanski: 'Začepio si usta onima koji su svašta pričali. Samo pogledajte opet'

"Broz" je kao kapetan predvodio svoju momčad do pobjede borbenošću

11.4.2023.
23:40

U prvim utakmicama četvrtfinala nogometne Lige prvaka igranim u utorak Manchester City je na svom terenu nadigrao Bayern sa 3-0 (1-0), dok je milanski Inter kao gost u Lisabonu bio bolji od Benfice sa 2-0 (0-0).

NEVJEROJATAN JE /

Haaland kao da nije s ove planete: Skinuo je rekord za golove, a sezona još nije gotova

Na Luzu u Lisabonu Inter je do prednosti stigao pogotkom Barelle koji je glavom u mrežu u 51. minuti spustio ubačaj Bastonija, da bi pobjedu potvrdio Lukaku iz kaznenog udarca u 82. minuti nakon što je Joao Mario neoprezno visoko podigao ruku prilikom pokušaja blokiranja ubačaja Dumfriesa.

Marcelo Brozović odigrao je čitav susret za Inter, dok je Petar Musa ostao na klupi Benfice.

Brozović odličan

"Broz" je kao kapetan predvodio svoju momčad do pobjede borbenošću što je pokazao i s tri klizeća starta u prvom poluvremenu, više od svih Benficinih igrača zajedno.

Navijači Intera obasipaju pohvalama Hrvata: "Ako ste se ikada pitali koliko Je Marcelo Brozović važan ovome Interu, samo pogledajte današnju utakmicu ponovno", drugi dodaje: "Bio je ovo njegov masterclass. Današnjom utakmicom začepio si usta mnogima koji su svašta pričali."