OTVORIO GOLGETERSKI NIZ / Brekalo se oglasio nakon prvog pogotka u dresu 'Bikova': 'Gol posvećujem sebi i svojoj obitelji'

Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede

28.9.2021.
9:31

U 6. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski trener IvanJurić, u ponedjeljak je na gostovanju kod Venezie odigrao 1:1.

Torino je poveo u 56. minuti golom hrvatskog nogometaša JosipaBrekala, kojemu je to bio prvi pogodak u Seriji A. Pogodak možete pogledati OVDJE.

HRVAT U SJAJNOJ FORMI /

Jurićev Torino prosuo bodove, Josip Brekalo zabio prvi gol u Seriji A. Pogledajte majstorski potez Vatrenog

'Posvećujem gol sebi i svojoj obitelji'

"Osjećam se jako sretno jer sam uspio pomoći svojoj momčadi. Jako sam htio zabiti ovaj gol. Imao sam veliku priliku u svom debiju, ali nije se dogodilo tad. Čekao sam dugo ovaj trenutak, ali, nažalost, nismo pobijedili. Gol posvećujem sebi i svojoj obitelji“, rekao je Brekalo nakon utakmice.

Torino u sljedećem kolu čeka derbi protiv Juventusa, utakmica je to koja će se s velikom prozornošću pratiti.

"To je utakmica koja je drugačija od ostalih. Mislim da je to najvažnija utakmica sezone. Naši navijači će nam dati podršku, imat ćemo dobru priliku“, rekao je Brekalo za klupsku TV.

Torino osmi

Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede. Venezija je izjednačila u 78. minuti pogotkom Mattije Aramua iz jedanaesterca.

Ovo je bio drugi uzastopni remi Torina nakon kojega je Jurićeva momčad osma na tablici Serije A, a Venezija je i dalje na 18. mjestu, u zoni ispadanja.