HRVAT U SJAJNOJ FORMI / Jurićev Torino prosuo bodove, Josip Brekalo zabio prvi gol u Seriji A. Pogledajte majstorski potez Vatrenog

Torino i Venezija sastali su se u 6. kolu Serije A

27.9.2021.
22:13

U 6. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, u ponedjeljak je na gostovanju kod Venezie odigrao 1-1.

TALIJANI SE NAKLONILI 'HRVATSKOM TORINU' /

Ne sjećamo se kada smo čuli takve komplimente na račun Jurića, Pjace i Brekala: 'Ova ekipa je s njima poput putujućeg rock'n'roll showa...'

Torino je poveo u 56. minuti golom hrvatskog nogometaša Josipa Brekala, kojemu je to bio prvi pogodak u Seriji A.

Brekalu je za pogodak asistirao Wilfred Singo koji je u kontranapadu lijepo prošao po desnoj strani, probio se u šesnaesterac i precizno uposlio Hrvata koji sigurno pogađa.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede.

Venezija je izjednačila u 78. minuti pogotkom Mattije Aramua iz jedanaesterca.

Kazneni udarac skrivio je Koffi Djidji, a usput je zaradio drugi žuti karton, pa je do kraja susreta Torino imao igrača manje.

Ovo je bio drugi uzastopni remi Torina nakon kojega je Jurićeva momčad osma na tablici Serije A, a Venezija je i dalje na 18. mjestu, u zoni ispadanja.