BREKALO IGRAO SAT VREMENA: / Wolfsburg nakon drame izgubio od Werdera, Borussia M. na vrhu Bundeslige

Promjena na čelu Bundeslige

1.12.2019.
21:06

Nogometaši Werdera iz Bremena u susretu su 13. kola njemačkog prvenstva kao gosti svladali Wolfsburg sa 3-2 (2-1).

Goste je do prve prednosti doveo Rashica (13-11m), na 1-1 poravnao je Weghorst (36), novu prednost Werderu osigurao je Bittencourt (39), da bi u nastavku novo izjednačenje donio William (73), ali nakon što je Rashica (83) svojim drugim pogotkom i treći put doveo goste do prednosti domaći više nisu stigli odgovoriti.

Borussia M. na vrhu

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je od 60. minute za Wolfsburg, koji je sada devet na ljestvici sa 20 bodova, dok je Werder stigao na 12. mjesto sa 14 bodova.

Ranije u nedjelju se Borussia iz Moenchengladbacha vratila na vrh ljestvice zahvaljujući 4-2 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Freiburga. Strijelci za domaće bili su Thuram (3), Embolo (46, 71) i Herrmann (51), dok su za goste pogađali Schmid (6) i Hoeler (58). Borussia sada ima 28 bodova, jedan više od RB Leipziga koji je u subotu sa 3-2 kao gost svladao Paderborn. Freiburg je šesti sa 22 boda.