BORBA ZA LIGU PRVAKA: / Lazio novom pobjedom skočio na četvrto mjesto

U posljednjem susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je pobijedio Torino s 3-1 i probio se na četvrto mjesto Serie A.

13.3.2017.
23:25

Sve bitno na utakmici dogodilo se u posljednjih 35 minuta. Domaćin je poveo u 56. minuti golom Cira Immobilea, no u 72. minuti je izjednačio Maxi Lopez. Lazio je u novu prednost doveo Keita Balde Diao sjajnim pogotkom u 87. minuti, a pobjedu 'nebesko-plavih' potvrdio je Felipe Anderson u 90. minuti.

Lazio je ovom pobjedom preskočio Inter i sada je četvrti s 56 bodova, dva više od Intera. Trećeplasirani Napoli, koji drži zadnje mjesto koje osigurava Ligu prvaka, ima četiri boda više. Prva dva mjesta drže Juventus (70) i Roma (62). Torino je ostao deseti sa 39 bodova.