SJAJNO IGRA / Bivši kapetan Osijeka u Kini proglašen igračem kola: Započeo preokret i srušio aktualnog prvaka

HNL travnjake je nedavno zamijenio kineskim i očito dobro odlučio

31.5.2023.
9:21

Mile Škorić zamijenio je nedavno Hrvatsku Kinom kada je prešao iz Osijeka u Cangzhou. Bivši povremeni hrvatski reprezentativac odlično se snašao u novoj okolini te u deset nastupa ima već dva gola, a posljednji je zabio aktualnom prvaku Wuhanu.

MNOGI NA ODLASKU /

Velika čistka u Chelseaju: Pochettino uz Kovačića otpisao čak 14 igrača?

Iako je Wuhan poveo preko Weija već u prvoj minuti, Škorić i ekipa nisu se predavali pa su uspjeli okrenuti rezultat, a upravo je bivši kapetan Osijeka započeo preokret golom za 1:1 u 70. minuti.

U konačnici je Changzhou slavio 2:1 protiv velikog favorita, a pobjeda je bila toliko iznenađujuća da je Škorić proglašen najboljim igračem kola zbog doprinosa u toj utakmici.