BIVŠI HAJDUKOVAC ZABIO DVA GOLA MARSEILLEU: / Pogledajte kako je poznati hrvatski napadač matirao Francuze

Tri godine igrao je za Osijek i još četiri za Hajduk prije nego što je otišao na Cipar.

13.12.2018.
19:22
Screenshot

Francuski velikan Marseille ugostio je u četvrtak navečer u sklopu posljednjeg kola grupne faze Europske lige ciparski Apollon. U svakoj od te dvije momčadi od prve minute zaigrao je po jedan hrvatski nogometaš. Boje Marseillea branio je Duje Ćalete-Car, dok u Apollonu već dvije godine igra nekadašnji napadač Osijeka i Hajduka Anton Maglica.

Slavlje nije dugo trajalo

Susret su bolje otvorili gosti. Upravo je Maglica u devetoj minuti bio precizan s bijele točke nakon što je Boubacar Kamar srušio suparnika unutar kaznenog prostora za što je dobio i crveni karton. Međutim, domaćini su izjednačili samo dvije minute poslije golom Floriana Thauvina.

U 30. minuti utakmice pao je novi pogodak. Marios Stylianou poslao je centaršut u šesnaesterac, gdje se Maglica bio najviši u skoku te je glavom poslao loptu ravno pod prečku. Među strijelce se u nastavku upisao Stylianou (56) te je konačan rezultat bio 3-1.