I ASISTIRAO / Bivši hajdukovac dočekao prvijenac na drugom kraju svijeta u Ligi prvaka

29.11.2023.
14:00

Bivši igrač Hajduka i Šibenika Marin Jakoliš dočekao je prvijenac u dresu Melbourne Cityja.

TAKO SE TO RADI /

UEFA ekspresno reagirala: VAR sudac iz Pariza dan nakon kontroverze maknut s dužnosti

Zabio je Jakolić u 64. minuti utakmice petog kola Azijske Lige prvaka u remiju 3-3 njegove momčadi kod japanskog Kofua. Bio je to gol za vodstvo 3-2.

Prethodno je bivši hajdukovac u 5. minuti asistirao Talbotu za 1-0, da bi domaćini okrenuli do poluvremena golovima Inouea i Torikaija.

Gosti su izjednačili u 59. preko Arslana, nakon čega je za novi preokret zabio Jakoliš. Konačnih 3-3 postavio je Miyazaki u 85. minuti.

Kofu i Melbourne su na vrhu ljestvice s osam bodova, Buriram je treći sa šest, ali uz utakmicu manje, dok je posljednji Zhejiang s tri boda.

Jakoliš je igrao do 83. minute. U australskoj momčadi igra na posudbi iz francuskog Angersa.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.