BIVŠA ZVIJEZDA JUVEA NAPRAVILA ŠOU: / Navijači ih gađali s tribina, a Talijan im odgovorio na sjajan način

23.10.2017.
8:55
Screenshot

Naime, nakon što je njegova momčad noćas po hrvatskom vremenu u američkoj MLS ligi protiv Atlante izjednačila u 60. minuti preko Jozyja Altidorea na 1-1, koji se sjajno snašao nakon odličnog dodavanja u prostor suigrača i matirao vratara za 1-1, Giovinco je uzeo s travnjaka napola praznu plastičnu čašu pive koja je doletjela s tribine na kojoj su bili smješteni domaći navijači, te ju hladno popio.

KLOPP O KATASTROFALNOM IZDANJU DEJANA LOVRENA: ‘Da sam ja bio u toj situaciji, Kane ne bi dobio loptu’

Dogodilo se to nakon što je Altidore svoj pogodak proslavio provocirajući domaće pristalice ispred njihove tribine. Vrijedi spomenuti kako je utakmica na kraju završila 2-2, a čudesan pogodak za krajnji ishod susreta iz slobodnog udarca s nekih 25 metara postigao je upravo Gionvico u 84. minuti. Toronto ove sezone igra fantastično. Skupili su 69 bodova i tako su srušili rekord LA Galaxyja iz 1998.