BISTROVIĆ ZABIO GOLČINU: / Mladi Koprivničanin junak CSKA

Bistrović zabio, Vlašić igrao čitavu utakmicu

20.9.2020.
15:33
Screenshot: Twitter

Hrvatski veznjak Kristijan Bistrović bio je strijelac jedinog pogotka u 1:0 (0:0) gostujućoj pobjedi moskovskog CSKA protiv Ufe u nedjeljnom susretu 8. kola ruskog nogometnog prvenstva. OVDJE možete pogledati gol.

LOVREN IGRAO ČITAVU UTAKMICU U REMIJU ZENITA: /

Gostovali u Uralu

Pogodio s 12 metara

Bistrović je u 64. minuti snažnim udarcem sa 12 metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola. Dogodilo se to nakon sjajne akcije gostiju iz Moskve, u kojoj je lopta kao na pladnju bila proslijeđena Hrvatu. Ovo je prvi ovosezonski pogodak 22-godišnjeg Koprivničanina u prvenstvu, a postigao ga je samo tri minute po ulasku u igru.

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA koji je sada drugi na ljestvici sa 16 bodova, jednim manje od vodećeg Zenita, a jednim više od trećeg Sočija. Ufa je 14. s pet bodova.