BRAVO KIKI / Hrvat bio igrač utakmice na debiju za novu momčad: Preokret režirao s igračem Dinama

U prvoj postavi za domaće bio je bivši napadač Istre Gedeon Guzina kojeg je zamijenio Angelo Henriquez, bivši napadač Dinama i Manchester Uniteda.

16.9.2023.
22:36
Goran Kovačić/PIXSELL

U osmom kolu ruske Premier lige Baltika Kaliningrad je dočekala Rostov.

Seli u Fatih Karagümrük /

CSKA opet poslao Bistrovića na posudbu u Tursku

Latinoamerički golgeter u 86. minuti je zabio pogodak za 1:2, a bodove za fenjeraša Baltiku je donio Kristijan Bistrović golom u 96. minuti. Ovo mu je bio debi za novi klub gdje je stigao na posudbu iz CSKA Moskve.

Bistrović je prema SofaScoreu bio najbolje ocijenjeni igrač utakmice sa visokih 7.9 unatoč tome što je igrao samo 45 minuta.