bojkot novog trenera /

Bišćan pobjedom u Zaprešiću debitirao na riječkoj klupi: 50 članova Armade šutke promatralo utakmicu

Počela je nova era Rijeke. Bišćan je debitirao pobjedom, ali bez podrške Armade

19.10.2018.
20:02

Počela je nova era Rijeke, era nakon Matjaža Keka. Njegov nasljednik Igor Bišćan debitirao je u Zaprešiću, igraju se završne minute i Rijeka vodi 2-1.

Nakon 11 minuta Čolak je primio loptu na 16 metara, puknuo, lopta se odbila od igrača Intera i prevarila vratara Matkovića. Rijeka je imala igru i dominaciju, no u 36. minuti ostaje ostaje s igračem manje. Mladi veznjak iz BiH, Lončar dobio je dva žuta kartona u šest minuta. Do drugog je došlo nakon prekršaja kojim je spriječio zaprešićku kontru.

Početkom drugog poluvremena Čolak ponovno strijelac. Zabio je nakon sjajne suradnje Čanađije i Pavlovića. U 84. minuti za Inter zabija Solomon. 50-ak navijača Rijeke pojavilo se na tribinama, ali nisu navijali