BILIĆEV WBA IZGUBIO PO PETI PUT OVE SEZONE: / Bivšem izborniku Vatrenih ozbiljno se trese klupa, hoće li zbog poraza od Mourinha dobiti otkaz?

WBA je nakon poraza od Tottenhama 18. momčad na ljestvici i nalazi se u zoni ispadanja iz Premierlige

8.11.2020.
14:55

Novi engleski prvoligaš West Bromwich Albion, kojeg s klupe vodi bivšiu hrvatski izbornik Slaven Bilić poražen je u osmom kolu Premierlige od Tottenhama (1:0).

BILIĆU SE OZBILJNO TRESE KLUPA, ENGLEZI SU MU VEĆ PRONAŠLI NASLJEDNIKA: /

Slavena može spasiti samo jedna stvar

Bilićeva momčad se odlično držala u prvom poluvremenu i pružala velik otpor favoriziranim Spursima koji su tek u samoj zaršnici uspjeli stići do pobjedonosnog pogotka.

West Bromwich albion vs. Tottenham

Pobjednički pogodak postigao je Harry Kane u 88. minuti, prebacivši glavom iz neposredne blizine domaćeg vratara Johnstonea koji je do tada bio nesavladiva prepreka za napadače Tottenhama.

Hrvatski veznjak Filip Krovinović je odigrao cijelu utakmicu u postavi domaćih.

Momčad Slavena Bilića doživjela i peti poraz u ovoj sezoni te ostala s tri boda na 18. poziciji, dok je Tottenham petom pobjedom došao na prvo mjesto ljestvice Premier lige sa 17 bodova. Bod manje imaju Southampton i Liverpool, ali aktualni prvak ima utakmicu manje.

Ključna utakmica

Podsjetimo, nedavno su engleski mediji pisali kako je utakmica s Tottenhamom klučna za Bilićevu sudbinu te da će mu gotovo sigurno dobiti otkaz u slučaju poraza ili slabog nastupa protiv Tottenhama.

Engleski Mirror u petak je ekskluzivno objavio da je glavni kandidat za novog trenera WBA sadašnji strateg trećeligaša Charlton Athletica Lee Bowyer.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.