Bilićev Vatreni pokazao zašto je toliko plaćen

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je jedini pogodak u pobjedi Borussije Dortmund 1:0 protiv Mainza u polufinalu njemačkog Liga Total Cupa.

19.7.2011.
22:36

Ovogodišnje izdanje Liga Total Cupa održava se na stadionu Mainza, ali to nije pomoglo domaćinima da dođu do pobjede protiv njemačkog prvaka. Utakmice se igraju samo 60 minuta, a ključni trenutak susreta između Borussije i Mainza dogodio se u 33. minuti.

Mario Götze nabacio je s desne strane, a u kaznenom prostoru Mainza najbolje se snašao hrvatski reprezentativac koji je u glavom uspio zabiti prvijenac u službenim utakmicama za svoj novi klub.

U finalu će Borussia u srijedu igrati protiv HSV-a koji je sa 2:1 bio bolji od Bayerna. Hamburg je vodio 2:0 pogocima Sona, a počasni pogodak za Bavarce zabio je Kroos tri minute prije kraja susreta.