KROVINOVIĆ BRILJIRAO / Bijeli bez problema prošli prvo testiranje: Hajduk jači od Aluminija u prijateljskoj utakmici

Potez utakmice bio je eurogol Filipa Krovinovića s dviše od 20 metara za konačnih 3:0

9.1.2024.
18:50
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka pobijedili su slovenski Aluminij 3:0 u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama za nastavak sezone.

JAKIROVIĆ ZADOVOLJNO TRLJA RUKE /

Zagonetna objava Dinama: Sve upućuje na to da je ovo potvrda velikog transfera

Hajduk je poveo u 30. minuti kada je Kleinheisler izveo korner, a Uremović  dao Livaji koji s četiri metra trese mrežu, a rezultatom 1:0 završen je prvi dio. Na drugi gol čekalo se do 61. minute i gola povratnika s posudbe Prpića nakon Krovinovićevog ubacivanja, a za konačnih 3:0 Krovinović je zabio eurogol s više od 20 metara.

Početni sastav Hajduka:

Lučić, Moufi, Uremović, Elez, Sigur, Žaper, Kalik, Kleinheisler, Dajaku, Sahiti, Livaja

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.