U SJAJNOJ FORMI / Betis zaustavio sjajan niz Girone: Prvi remi nakon sedam pobjeda u nizu

Girona je ostala prva na ljestvici te uz utakmicu više ima i tri boda više od Reala. Betis je ostao na sedmom mjestu.

21.12.2023.
21:15

Nogometaši Betisa, idući suparnici zagrebačkog Dinama u play-offu nokaut faze Konferencijske lige, odigrali su na domaćem terenu 1-1 protiv Girone u 18. kolu španjolske La Lige.

TAMAN IM JE KRENULO /

Nova blamaža Ajaxa: Nakon velike drame ispali iz kupa od četvrtoligaša

Prije gostovanja u Sevilli Girona je imala čak sedam ligaških gostujućih pobjeda u nizu, a bila je sasvim blizu i osme jer je vodila sve do 88. minute. Prvi pogodak na utakmici postigao je Ukrajinac Artem Dovbik koji je u 39. minuti realizirao jedanaesterac za 1-0 Girone.

Betis je ipak izbjegao treći ovosezonski prvenstveni poraz u 88. minuti. Stvorila se gužva u gostujućem šesnaestercu, a sve je razriješeno gromovitim udarcem Pezzelle s 15 metara za konačnih 1-1.

U drugom odigranom susretu ranijeg termina ovog četvrtka Cadiz i Real Sociedad su odigrali bez golova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.