BERNARDESCHI ZABIO GOL IZ SNOVA: / Juventus i Milan uvjerljivo slavili, Napoli opet na vrhu

Nakon što je u utorak Inter pobjedom otvorio 10.

25.10.2017.
23:03

Samo jedan dan držali su nogometaši Intera čelno mjesto ljestvice koje je ponovno u Napolijevom vlasništvu nakon što su igrači Maurizija Sarrija slavili 3-2 kod Genoe Ivana Jurića, upisavši devetu pobjedu i 28. bod u desetoj ligaškoj utakmici sezone. Marko Rog je za lidera prvenstva u igru ušao u 71. minuti.

Osam pobjeda, remi i poraz učinak je branitelja naslova koji su s 4-1 bili bolji od SPAL-a uz krasne pogotke Federica Bernardeschija i Paula Dybale, dok su među strijelce svoje ime upisali i Gonzalo Higuain, odnosno Juan Cuadrado. Mario Mandžukić je odrađivao utakmicu suspenzije zbog crvenog kartona, a Marko Pjaca još ne konkurira za Juventusove nastupe.

Jednak je rezultat bio i na utakmici Chieva i Milana u kojoj je gostujuća momčad stigla do tri boda, a za koju je pobjedu potvrdio . Šesnaest minuta kasnije otišao je na klupu za pričuve.

KALINIĆ ZABIO NOVI GOL ZA MILAN: /

Vatreni majstorski poslao loptu u mrežu, bivši dinamovac dao autogol

Lazio je slavio kod Bologne 2-1, a Fiorentina, za koju je Milan Badelj odigrao susret u punoj minutaži, s 3-0 protiv Torina.

Udinese je na gostovanju pobijedio Sassuolo 1-0 golom Antonina Baraka na asistenciju Stipe Perice koji je igrao do 51. minute. Andrija Balić nije nastupio za goste.

Rezultati, Serie A 10. kolo:

Roma - Crotone 1-0 Bologna - Lazio 1-2 Cagliari - Benevento 2-1 Chievo - Milan 1-4 Fiorentina - Torino 3-0 Genoa - Napoli 2-3 Juventus - SPAL 4-1 Sassuolo - Udinese 0-1 Atalanta - Verona 3-0