KAKVE SCENE / Benzema se od Reala oprostio golom: Zamijenio ga je Modrić, a stadion je u tom trenutku 'eksplodirao'

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka završio je na rukama suigrača.

4.6.2023.
20:44

Real Madrid je u posljednjem kolu Primere na Santiago Bernabeuu odigrao 1-1 protiv Athletic Bilbaa.

U FORMI JE /

Dalić ga nije pozvao u reprezentaciju, a on u posljednje dvije utakmice zabio tri gola

Baski su priliku za vodstvo imali u 10. minuti, no Vesga je promašio jedanaesterac Ipak, u 49. minuti Sancet zabija za 1-0.

Konačan rezultat postavio je u 72. minuti Benzema s bijele točke. Francuza je samo dvije minute kasnije uz ovacije cijelog stadion zamijenio Luka Modrić.

Benzema je u subotu službeno objavio kako napušta Kraljevski klub. Još nije poznato gdje će nastaviti karijeru.

Real je sezonu završio kao drugi sa 78 bodova, deset manje od Barcelone, dok je Athletic osmi s 51 bodom.