SAMO TO SMO ČEKALI / BBB provocirao poljske navijače na utakmici Dinama i Legije. Poslali im brutalnu poruku s tribine nakon okršaja u Dubravi

Večer uoči utakmice navijači Dinama žestoko su se sukobili s poljskim navijačima u zagrebačkoj Dubravi

4.8.2021.
22:43
Josip Regovic/PIXSELL

U prvom susretu 3. pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Maksimir pred 4.597 gledatelja odigrao 1-1 protiv Legije iz Varšave. Dinamo je poveo u 60. minuti golom Brune Petkovića, a izjednačio je Ernest Muci u 82. minuti.

POGLEDAJTE DRAMATIČNE SCENE /

Brutalni masovni sukob BBB-a i notornih navijača varšavske Legije u Zagrebu. Letjele baklje, kamenje, letve, palice...

Nažalost, večer uoči utakmice navijači Dinama žestoko su se sukobili s poljskim navijačima u zagrebačkoj Dubravi, a gosti su izvukli deblji kraj i na kraju su protjerani iz Hrvatske. Međutim, Boysi nisu propustili baciti pokoju provokaciju navijačima Legije. Na Maksimiru su podigli mali transparent s porukom "Dobro došli u Dubravu", a vijorile su se i zastave BBB-a i poznatog zagrebačkog kvarta.