Nijemci objavili na što je Vatreni morao pristati kako bi i dalje bio njihov član
Hrvatski reprezentativac još će dva mjeseca nositi dres njemačkog diva
Dan nakon što je sportski direktor Bayerna, Hasan Salihamidžić, potvrdio da će Coutinho, Odriozola i Ivan Perišić ostati u klub do 23. kolovoza stigla je informacija oko toga na što je trojac morao pristati da bi se to dogodilo.
Kako piše Bild, Vatreni i društvo morali su pristati na 50 postotno smanjenje primanja.
Bayern je nedavno proslavio naslov njemačkog prvaka, ali se Bavarci nadaju da mogu do oš dva trofeja. Ovog vikenda na rasporedu je finale njemačkog Kupa u kojem će odmjeriti snage s Bayer Leverkusenom, dok se Liga prvaka nastavlja u drugoj polovici kolovoza. Zbog toga je Bayern odlučio zadržati svu trojicu igrača.
Nakon toga upitno je hoće li Vatreni ostati u Münchenu. Pogotovo nakon što je Leroy Sane postigao dogovor s Bavarcima te bi uskoro trebao biti predstavljen kao njihovo novo pojačanje.
403 Forbidden