VELIKI PREOKRET / Čudesna prijateljska utakmica dva europska velikana u Singapuru: Pogledajte kako je u golijadi zabio i Hrvat

2.8.2023.
15:26

Josip Stanišić zabio je drugu utakmicu u nizu za Bayern. Nakon što im je u subotu donio 1-0 pobjedu protiv Kawasakija, danas je zabio u pobjedi 4-3 protiv Liverpoola u Singapuru.

POČETAK DOMINACIJE /

Benzema otkrio strogo čuvanu tajnu finala Lige prvaka: 'Ta utakmica je bila ludnica, nismo osjećali bol'

Redsi su odlično krenuli i poveli već u 2. minuti golom Gakpa. U 28. minuti već je bilo 2-0 nakon što je najviši u kaznenom prostoru Bavaraca bio Van Dijk.

Do poluvremena Bayern je golovima Gnabryja u 33. i Sanea u 42. minuti stigao do 2-2.

Liverpool je do novog vodstva stigao u 67. minuti kada je zabio Diaz, da bi njemački prvak izjednačio golom Stanišića u 80. minuti. Pogledajte gol ovdje.

Bayern je do potpunog preokreta stigao u 91. minuti kada je za pobjedu 4-3 zabio Kratzig.

Stanišić je na terenu bio od 61. minute.

Bayern će još u ponedjeljak odigrati prijateljsku utakmicu protiv Monaca, a isto dana Redsi će igrati protiv Darmstadta.