AUTSAJDER SRUŠIO PRVAKE / Bayern iznenađujuće kiksao, Muller se upisao u povijest bavarskog giganta

Borussia D. sada ima priliku doći samo na bod zaostatka za Bayernom

19.11.2021.
22:32

Nogometaši njemačkog prvaka Bayern Munchena iznenađujuće su izgubili 1:2 na gostovanju kod Augsburga u prvoj utakmici 12. kola njemačke Bundeslige.

IMAMO NOVOG SUPERSTARA /

Je li on rješenje za napad Vatrenih? Mladi Hrvat ne prestaje zabijati u dresu Bayerna

U prvih 35. minuta augsburg je došao do prednosti 2:0. Mads Pedersen je zabio za vodstvo u 23. minuti, a za 2:0 je pogodio Andre Hahn 12 minuta kasnije.

Augsburg - Bayern

Bavarci su smanjili u 38. pogotkom Roberta Lewandowskog na asistenciju Thomasa Mullera, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i Bavarci su doživjeli drugi ovosezonski poraz.

Drugi ovosezonski poraz

Ovo je bila pobvijesna utakmica za Mullera jer je postao prvi igrač Bayerna koji nije golman sa 600 službenih nastupa.

Bayern će ostati na vodećem mjestu sa 28 bodova, ali Borussia Dortmund će imati priliku doći na samo bod zaostatka, ako u subotu pred svojim navijačima svlada Stuttgart.

Augsburg se neočekivanom pobjedom privremeno izvukao iz opasne zone i sa 12 bodova se nalazi na 15. mjestu.