DOBRO SU UOČILI / Baš neodoljivo podsjeća na Modrića. Pogledajte kako je Mbappe asistirao i zašto Marca tvrdi da je kopirao Luku

Oni su primijetili kako to njegovo dodavanje neodoljivo podsjeća na način na koji asistira naš Luka Modrić

27.2.2022.
8:40

Nogometaši Paris Saint Germaina pobijedili su Saint-Etienne sa 3-1 (1-1) u utakmici 26. kola francuskog prvenstva, odigranoj u subotu na pariškom Parku prinčeva.

Gostujuća momčad je povela u 16. minuti kad je Bouanga preciznim udarcem svladao Donnarummu. PSG je do izjednačenja stigao u 42. minuti, kad je Lionel Messi poslao idealnu loptu iza leđa gostujuće obrane, gdje je natrčao brzonogi Kylian Mbappe i preciznim udarcem svladao Bernardonija.

U 47. minuti Messi se oslobodio između dvojice suparničkih braniča i još jednom idealno poslužio Mbappea koji je postigao svoj drugi pogodak na utakmici.

VATRENI BACA U TRANS POTEZIMA /

Majstorija Luke Modrića kakva se vrlo rijetko viđa. Pogledajte fenomenalan gol petom našeg kapetana

Mbappe podsjetio na Modrića

Pet minuta poslije Mbappe je postao asistent i zaslužio epitet igrača utakmice, a nakon njegovog ubačaja Danilo je glavom s nekoliko metara pogodio mrežu za 3-1.

E sada, baš ta asistencija Mbappea izazvala je divljenje kod novinara Marce, no oni su primijetili kako to njegovo dodavanje neodoljivo podsjeća na način na koji asistira naš Luka Modrić.

Situaciju sami procijenite i pogledajte OVDJE.