ŠTO SE DOGODI U VEGASU / Barcelona srušila Milan eurogolom mlade zvijezde, pažnju ponašanjem privlačio igrač koji napušta Katalonce

2.8.2023.
8:59

Barcelona je američku turneju završila minimalnom 1-0 pobjedom protiv Milana u Las Vegasu.

SPAS KARIJERE /

Još jedan Hrvat 'pobjegao' iz Southamptona: Ćaleta-Car stajat će rame uz rame s legendarnim Vatrenim

Trenutak odluke dogodio se u 55. minuti kada je Ansu Fati primio na lijevoj strani šesnaesterca, napravio nekoliko koraka desno, pa iskosa opalio u suprotni kut za 1-0. Gol pogledajte ovdje.

Puno pažnje ponašanjem je privukao ofenzivac Katalonaca Ousmane Dembele koji nije odigrao ni minute, a razlog je taj što će uskoro potpisati za PSG. Naime, cijelo vrijeme se smješkao, a na kraju utakmice o njemu je progovorio trener Xavi.

"To je njegova osobna odluka. Šteta, nije mi najbolje sjelo jer smo se jako brinuli o njemu", rekao je Xavi.

Kataloncima je bila to druga pobjeda u SAD-u nakon što su razbili Real Madrid 3-0, a upisali su poraz od Arsenala.

Milan je pak upisao treći poraz, ranije su gubili od Real Madrida i Juventusa.