BARCELONA POBJEDOM PROSLAVILA KATALONSKU NEOVISNOST: / Messi i Paulinho zabili za slavlje na vrućem gostovanju

Nogometaši Barcelone u desetom su kolu španjolskog prvenstva kao gosti na San Mamesu svladali Athletic iz Bilbaa s 2-0.

28.10.2017.
22:59

Barcelona je povela u 37. minuti pogotkom Lionela Messija kojem je asistirao Jordi Alba, a pobjedu Katalonaca je potvrdio Paulinho u drugoj minuti sudačke nadokande. Brazilcu je to treći pogodak u Primeri ove sezone, samo je Messi zabio više od Barceloninih igrača (12). Ivan Rakitić odigrao je čitavu utakmicu u dresu katalonskog velikana.

Šesta uzastopna pobjeda Valencije

Barcelona nije izgubila u 17 uzastopnih utakmica u španjolskom prvenstvu (16 pobjeda, jedan remi) i s 28 je bodova vodeća na ljestvici.

Četiri boda manje ima Valencia koja je do šeste pobjede u nizu stigla svladavši Alaves u Vitoriji s 2-1. Golove za Šišmiše postigli su Zaza (34) i Rodrigo (66 - 11m), a strijelac za domaće je bio Alexis (49).

Atletico iz Madrida nije uspio na domaćem terenu svladati Villarreal, završilo je 1-1. Atletico je poveo preko Corree (61), a poravnao je Bacca (80). Naš Šime Vrsaljko nije konkurirao za nastup u momčadi Atletica.