GRABE PREMA NASLOVU / Barcelona pobjegla Realu 11 bodova: Od zadnjih šest utakmica čak četiri su dobili istim rezultatom

Barcelona ima 56 bodova i utakmicu više, dok je Real na 45 bodova.

12.2.2023.
23:11

Nogometaši Barcelone grabe ka naslovu prvaka nakon što su u 21. kolu u gostima pobijedili Villarreal s 1-0 i pobjegli Realu na čak 11 bodova.

IDE IM /

Dolaskom Dejana Lovrena Lyon se preporodio: Slavili u derbiju i stigli do treće pobjede u posljednja četiri dvoboja

IDE IM /

Pobjednički pogodak ponovno je postigao Pedri u 18. minuti na dodavanje Roberta Lewandowskog.

U zadnjih šest dvoboja, Barca je slavila u svih šest, a čak četiri puta s 1-0, pri čemu je Pedri odlučio tri dvoboja.

Barcelona ima 56 bodova i utakmicu više, dok je Real na 45 bodova. Villareal je osmi s 31 bodom.

Valladolid i Osasuna su odigrali ranije 0-0, Ante Budimir je igrao do 63. minute.