Barcelona stigla do nove pobjede, Dani Olmo završio na tribini

Još ga nisu uspjeli registrirati

24.8.2024.
21:30

Barcelona je po drugi put ove sezone slavila sa 2-1, a u drugom kolu LaLige momčad Hansija Flicka svladala je Athletic Bilbao kao domaćin na Olimpijskom stadionu Lluis Companys.

NEPRECIZNI ANTE /

Budimir pucao i promašivao, njegova Osasuna pobijedila

Vodeći pogodak za katalonsku momčad postigao je Lamine Yamal u 24. minuti. Gosti su izjednačili u 42. minuti, a strijelac iz kaznenog udarca bio je Ohian Sancet. Pobjedu Barceloni donio je Robert Lewandowski pogotkom u 75. minuti.

Barcelona je produžila niz domaćih prvenstvenih utakmica bez poraza od Athletica. Momčad iz Bilbaa nije slavila u najvećem katalonskom gradu još od rujna 2021.

Barcelona se tako bodovno izjednačila sa Celtom Vigo na vrhu ljestvice sa šest bodova. Po četiri boda imaju Villarreal i Osasuna. Athletic je s jednim bodom pao na 15. poziciju.

Dani Olmo ni u ovom susretu nije konkurirao za nastup jer ga Barcelona zbog financijskih problema još nije uspjela registrirati pa je utakmicu gledao s tribina.