Budimir pucao i promašivao, njegova Osasuna pobijedila

Budimirova ekipa napredovala je na treće mjesto ljestvice

24.8.2024.
19:22

Nogometaši Osasune došli su do prve pobjede u novoj sezoni španjolske LaLige svladavši u Pamploni Mallorcu sa 1-0.

OSLOBODILO SE MJESTO /

Puna minutaža za Modrića? Otvorila mu se velika prilika: Real ostao bez zvijezde

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Ruben Garcia u 55. minuti.

Ante Budimir je bio u početnoj postavi pobjedničke momčadi i u prvom je poluvremenu imao tri udarca, dva nogom i jedan glavom, ali nije uspio postići prvi pogodak u novoj sezoni. Igrao je do 80. minute.

Osasuna je sa četiri boda privremeno došla na treću poziciju. Šest bodova ima Celta Vigo, a četiri drugoplasirani Villarreal.

U subotu će još igrati Barcelona - Athletic Bilbao (19 sati). Espanyol - Real Sociedad i Getafe - Rayo Vallecano (21.30).