IMPRESIVNA SNIMKA / Katalonci ne mogu doći k sebi zbog onoga što su vidjeli u Istanbulu : 'Pakao ipak ne izgleda kao loše mjesto...'

Barcelona je na 'paklenom' gostovanju pobijedila Galatasaray i plasirala se u četvrtfinale Europske lige

17.3.2022.
21:54

Barcelona je u četvrtak na gostovanju u Istanbulu uspjela preokretom doći do 2-1 pobjede nad turskim Galatasarayem što joj je uz 0-0 iz prvog dvoboja bilo dovoljno za prolazak u četvrtfinale Europske lige.

ODUŠEVIO MAJSTORIJOM /

Za njega govore da će biti bolji od Inieste: Pogledajte golčinu Barceloninog senzacionalnog tinejdžera u Europskoj ligi

Galatasaray je poveo golom Marcaa u 28. minuti kada je bio najviši u skoku pred gostujućim vratima nakon udarca iz kuta, ali samo devet minuta potom Pedri je poravnao nakon lijepog proigravanja Ferrana Torresa. Pobjedu i prolazak Barceloni osigurao je Aubameyang u 49. minuti na asistenciju Frenkiea de Jonga.

Galatasaray je protiv Barce imao veliku podršku svojih navijača koji su stvorili 'paklenu' atmosferu na stadionu Nef, no Turci ipak nisu uspjeli stići do senzacije.

Atmosfera u Istanbulu impresionirala je i Barcelonu, koja je nakon utakmice objavila kratki videozapis ispunjenog stadiona i uz to su napisali:

"Pakao ipak ne izgleda kao loše mjesto."